Tagasiside/Registreerimine

 • Tahan tänada kooli, hästi korraldatud eesti keele kursuste eest, võimaluse eest saada täiendavaid teadmisi, säilitada oma töökoht ja õppida tööl eesti keelt. Tunnid toimuvad sõbralikus õhkkonnas, õpetaja kasutab interaktiivseid tunde, mis hõlbustab keelebarjääri ületamist. Tänu nendele õppetundidele hakkasin vabamalt eesti keeles suhtlema ja vestlusi pidama, pädevalt kirjutama, mu suhtlus tööl muutus vabamaks.
  Tänan! Lugupidamisega V.Volotovskaja.
 • Tahan avaldada õpetaja Karin Sokolovale tänu VPsocialabi OÜ kooli korraldatud koolituse eest, tänu nendele tundidele muutusin enesekindlamaks inimestega suhtlemisel, vestluste pidamisel ja rahulikul suhtlemisel tööl klientidega. Tunnid viidi läbi entusiasmiga. Kursus on mahukas ning võimaldab teil väga hästi täiendada oma eesti keele oskust.
  Koolitus toimub huvitaval viisil, õpetaja pöörab suurt tähelepanu grammatika õpetamisele, dialoogidele, kõike õpetatakse kättesaadaval ja arusaadaval kujul. Aitäh kursuse eest! K.Tsekhovaya.
 • Tahan tänada VPsocialabi OÜ kooli võimaluse eest täiendada oma eesti keele oskust, suurepäraselt ettevalmistatud kursuste ja väga hea õpetaja Karin Sokolova eest. Õppeaja jooksul sain oma eesti keele oskust täiendada, mul oli võimalus varem õpitut kinnistada. Tunnid toimuvad hubases õhkkonnas, õpetaja annab suurepäraselt materjali edasi, kasutades mänguvorme, koolitus toimub nii kontaktselt kui ka veebikeskkonnas.
  Tänan teid tõhusa töö eest! A. Ossipova.
 • Olen õppinud VPsocialabi OÜ koolis eesti keelt. Tahaksin tänada teid töötavatele inimestele koolituse hea korraldamise eest ning selle eest, et meie tööhõivet ja õppimisvõimalusi arvesse võeti. Koolitusel oli suurepärane auditoorium ja kõik koolitusmaterjalid anti tasuta.
  Õpetaja oli alati meiega ühenduses, andis tunde suurepäraselt, oli kannatlik ja alati positiivne. Tänu teadmistele, mida ta meiega jagas, sealhulgas mänguliselt, mis mulle väga meeldis, hakkasin rohkem eesti keeles suhtlema ja pädevamalt kirjutama. Samas ületasin ma keelebarjääri inimestega suhtlemisel. Lugupidamisega T. Egorova.
 • Suur tänu korraldatud eesti keele kursuste eest. Samuti tahan avaldada oma tänu õpetaja Svetlanale huvitava ja kvalifitseeritud õppematerjali esitamise eest. L. Nikolaeva.
 • Läbitud eesti keele kursused A2 kategooriale osutusid väga kasulikuks ja huvitavaks. Õpetaja Svetlana meeldis mulle väga – ta on oma erialal kvalifitseeritud pedagoog. Kursuse jooksul saadi palju uut infot ja täiendati enda sõnavara. Tahaks väga jätkata õpinguid! A. Kurov.
1 Step 1
Имя, фамилия
isikukood
Телефон
Эл. почта
Место обучения
Я согласен с принципами защиты данных
Сообщение/Курс
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right